Faydalı Bilgiler

Konfor kraldır- misafirlerinizin konfor ve uyku deneyimi yüksek memnuniyet düzeylerine ulaşması her şeyden önemlidir.Sonuç olarak bu deneyimi destekleyen, konukların unutulmaz bir gece uykusunun keyfini çıkarmanın yanı sıra, otelinizi başkalarına tavsiye etmek ve tekrar tekrar gelmek için rahat bir yatak. Tüm müşterilerin eşit yaratılmadığını ve bir yatak tipinin herkes için doğru olmayabileceğini unutmayın, bu nedenle en iyi yatak odalarınız için daha lüks yataklar belirlemeyi düşünün.

Sezgisel cepler yaylar ve doğal dolgular- sentetik köpük şilteler, popülerken vücut ısısını kontrol altına almakta fakirler, konuklar vücut ısısını kontrol altına alıp nemden kurtulmasına yardımcı olan, doğal nefes alabilen dolgularla birlikte yaylı yataklardan farklı olarak sık sık ‘sıcak’ uyuyorlar.Bir cep yaylı yatak ve yaylı divan, her destekleyici ve en rahat gece uykusunu sağlar; her bir cebe bahar bağımsız olarak konuklarınızın tüm vücudunu sarar, her hareketi algılar ve ayarlar.

Amaca uygun güvenlik ve uyma kuralları- yangın güvenlik yönetmeliklerine uyduğunuzdan emin olun ve otel yatakları için BS 7177 Orta Hasar (Beşinci Beş Yangın Gecikme Standartları) ve kanepe yatakları için BS 71766 Orta Tehlikeli Yangın Geçirmezlik Standartlarını karşılayan bir yatak seti belirleyin.

Kat hizmetleri yardımı- yatakların mevsimlik dönme etiketleri ile birlikte gelmesini sağlayın; bu sayede yatağın bile ömrünü uzatmak ve aşınmayı sağlamak için minderleri ne zaman döndüreceğinizi onaylayabilirsizin.

Son dahili- otel yataklı ve gün dışarı gün kullanılmakta olan, sağlam ve kaliteli yatak erken değiştirmeler için dışarı ödememek için bir zorunluluktur. Yatakla birlikte gelen garantiyi sorun- çoğu otel yatağı her 5 yılda bir değiştirilir, bu nedenle beş yıllık garanti arayın.

Ismarlama merkezi- benzersiz bir yatak, her odaya cazibe ve kişisellik katabilir. Temalı odalar özellikle bu alan için özel olarak tasarlanmış bir yatağa sahip olmaktan yararlanabilir. Divanlar, müşteriler iç tasarım şemasını tamamlamak için kendi divan kumaşını belirtirken güçlü bir tasarım ifadesi sunar. Eşsiz ve geniş bir başlık kumaşını belirtin, yere tamamen döşenen bir Avrupa tarzı başlık harika görünyor.

Hijyen- yatağın üstünü ve yanını kapsayan bir yatak koruyucusu takarak yeni yatak yatırımınızı koruyun.Bu lekeleri ve kokuları önleyecek ve yatağın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Yatak hataları- yataklarımızın en son yatakta böcek tedavisi ile emprenye edilmesini sağlayarak misafirlerinizi ve itibarınızı koruyun. Tempo minder ve toppersler için önde gelen anti-mikrobik, antibakteriyel ve anti-ned-bug tedavisi, konuklarını uyurken korur ve otelinizi şikayet, tazminat ve olumsuz tanıtımlardan korumaya yardımcı olur.

Nakit girişi- artan sayıda konuk, bir otele gidip yatağa göz atıyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve müşterilerinizin uykularına uyarsa yatağı satın alabileceklerini, Tempo ev yatağı hizmetinden yararlanabileceklerinin bilgisini verin.

Uyku ilaveleri- ince pamuklu nevresimler kullanın ve ekstra ‘sade’ konfor sağlamak için yastık çeşitleri sunun. Ayrıca, göz maskesi, kulak tıkacı ve aromaterapi yağlarından oluşan “daha iyi bir uyku kiti” sağlamayı düşünün. Bazı misafirler, varsa hava temizleyicileri ve çevre sesi makineleri de kullanacaklardır.

Dünyadaki en rahat yatağı bile unutmayın, yetersiz yatak odası sıcaklık kontrölü ile harika bir gece uykusu harabeye çevrilebilir. Dış gürültüden ve koridorlarda gürültülü misafirlerden zayıf ses prova; ayrıca tamamen karartma yeteneği ve odaya pencerelerden giren ışığın engellenmesi. Bütün bu çevresel alanlar konuklarınızın uyku halini rahatsız edebilir.

0

Aramak istediğiniz kelimeyi girin ve ENTER tuşuna basınız